ناربو تحولی در فرآیند ترجمه و تولید محتوا

ناربو با استفاده از فناوری جمع‌سپاری، فرآیند ترجمه و تولید محتوا را متحول کرده‌است. استفاده از این فناوری در ترجمه باعث شده سرعت ترجمه افزایش یابد، هزینه‌ها به حداقل برسد و ترجمه متون برای مشتری‌های ناربو بسیار مقرون‌به‌صرفه باشد. به علاوه، کیفیت ترجمه‌های ناربو، به دلیل ارزیابی مستمر مترجم‌ها، ویرایش و یک‌دست‌سازی متن ترجمه‌شده تضمین می‌شود.  
narbo

ناربوچگونه کار می کند؟

ناربو یک بستر جمع سپاری ترجمه از طریق موبایل است.
متن در ناربو به بخش‌های کوتاه معنی دار تقسیم می‌شود. هم زمان تعداد نامحدودی مترجم این بخش‌ها را ترجمه می‌کنند. متون ترجمه‌شده در ناربو توسط ارزیابان حرفه‌ای و با تجربه ناربو ارزیابی، ویرایش و یکدست می‌شود. به علاوه در ناربو الگوریتم‌ها و مکانیزم‌هایی برای کنترل و حفظ کیفیت ترجمه ارزیابی و پیاده‌سازی شده‌است. همچنین ناربو با ارایه ابزار‌ها و امکانات مختلف به مترجم‌های خود، موجب می‌شود کیفیت ترجمه آن‌ها بیشتر از حالت عادی باشد.

جمع سپاری ترجمه چیست؟

جمع سپاری به این معنی است که یک کار بزرگ بین تعداد زیادی تقسیم می‌شود. این افراد قطعه‌های کوچک کار را انجام می‌دهند و این قطعه ها در کنار یکدیگر قرار می‌گیرند. به این ترتیب کار بزرگ انجام شده‌است؛ با این تفاوت که زمان انجام کار به شدت کاهش یافته است. جمع سپاری در حوزه‌های مختلف استفاده‌است.

جمع سپاری ترجمه

آیا ترجمه قابل جمع سپاری است؟

اگر صادقانه صحبت کنیم، بیشتر افراد معتقدند که ترجمه گروهی یا همان جمع سپاری ترجمه غیر ممکن است! این فراد سه دلیل برای مخالفت خود با شیوه ترجمه گروهی بیان می‌کنند.

1. کیفیت ترجمه قابل اندازه‌گیری نیست، پس نمی‌توان ترجمه یک متن را بدون افت کیفیت بین چند نفر تقسیم کرد.

2.ترجمه نوعی مهارت است. هر کسی سطحی از مهارت را دارد و افراد مختلف در یک سطح نیستند. بنابراین ترجمه‌های مشابه با کیفیت یکسان انجام نمی‌دهند.

3.مترجم باید علاوه بر تسلط بر زبان دوم، با موضوع تخصصی محتوای ترجمه نیز آشنایی داشته‌باشد. پس هر مترجمی نمی‌تواند هر متنی را ترجمه کند.

واقعیت آن است که همه ایرادهایی که به ترجمه گروهی وارد است، قابل حل است و ناربو این ایرادها را برطرف کرده‌است.

1.بر خلاف تصور عموم مردم، کیفیت ترجمه قابل اندازه‌گیری است. معیارهای مشخصی برای اندازه‌گیری کیفیت ترجمه به صورت کمی وجود دارد. تیم ناربو با این الگوریتمها کیفیت ترجمه مترجم‌ها را ارزیابی میکند و فقط مترجم‌های حرفه‌ای را در تیم خود وارد می‌کند.

2.ترجمه نوعی مهارت است، ولی این مهارت‌ها قابل یادگیری است. تیم ناربو، با آموزش نکته‌های کاربردی در این حوزه، مهارت‌های مورد نیاز را به مترجم‌های خود آموزش می‌دهد. به این صورت سطح قابل قبولی از ترجمه را تضمین می‌کند.

3.ناربو با توجه به مهارت مترجم‌ها، متن مرتبط با آن تخصص را در اختیارشان قرار می‌دهد. بناربراین تخصصی بودن متن ترجمه شده قابل تضمین است.

ناربو برای مشتری‌ها چه مزایایی دارد؟

 
سرعت در ترجمه و تولید محتوا
ناربو با استفاده از فناوری های روز دنیا در حوزه ترجمه و تولید محتوا، سرعت آن را به شکل چشمگیری افزایش داده‌است و زمان انجام ترجمه را تا 40% کاهش داده است.
کیفیت در ترجمه و تولید محتوا
همه متن ترجمه شده در نابو، توسط ارزیابان با تجربه ناربو ارزیابی، ویرایش و یکپارچه می‌‌شود. بدین ترتیب ناربو کیفیت و یکپارچگی متن را تضمین می‌کند.
مدیریت هزینه‌های ترجمه و تولید محتوا
ناربو با به کار گیری فناوری های مدرن در ترجمه و تولید محتوا، قیمت این خدمات را تا حد قابل توجهی کاهش داده‌است.
 
 

همین حالا سفارش ترجمه یا تولید محتوای خود را در ناربو ثبت کنید

ناربو برای مترجم ها چه مزایایی دارد؟

 
زمان و مکان دلخواه
ناربو این امکان را برای مترجم‌های خود فراهم می‌کند که در زمان و مکان دلخواه خود، با موبایل خود ترجمه کنند و درآمد کسب کنند.
ترجمه با حجم دلخواه
ناربو ان امکان را برای مترجم‌های خود فراهم می‌کند که هر میزان که فرصت و انرژی دارند، ترجمه کنند و از طریق آن درآمد کسب کنند.
لذت استفاده از تکنولوژی
ناربو این امکان را برای مترجم‌های خود فراهم می‌کند که با موبایل خود کار کنند و از تکنولوژی روز استفاده کنند.

مترجم های ناربو چه کسانی هستند؟

همه کسانی که زبان انگلیسی آموخته‌اند، می‌توانند با ناربو درآمد کسب کنند. اگر دانشجو هستید، کار می‌کنید و بسیار مشغولید، ولی تمایل دارید در زمان استراحت و اوقات فراغت خود درآمد کسب کنید، ناربو این امکان را برای شما فراهم می‌کند.
مترجم های ناربو
 

مترجم ناربو شوید

شبکه های اجتماعی ناربو

 
کتابچه

لطفا برای دریافت رایگان کتابچه بازاریابی محتوا اطلاعات خود را وارد کنید.