درباره ناربو

ناربو پلتفورمی است که خدمات ترجمه و تولید محتوا ارائه می کند.

ما در ناربو سعی کرده‌ایم با به کار‌گیری فناوری‌های روز دنیا در حوزه ترجمه، سرعت و کیفیت بالا در ترجمه را با پایین‌ترین قیمت در اختیار مشتریانمان قرار دهیم. با توجه به سرعت بالای ترجمه در ناربو، خدمات ناربو برای انتشارات‌ها که به ترجمه کتاب نیاز دارند و همه افرادی که حجم بالای ترجمه، با کیفیت و سرعت بالا نیاز دارند، مناسب است. استفاده از ناربو باعث کاهش هزینه‌های این افراد می‌شود.

به علاوه ناربو به آژانس‌های سئو، طراحان سایت، استارتاپ‌ها و کسب‌و‌کار‌های آنلاین خدمات تولید محتوای دست اول و متناسب با استاندارد‌های سئو ارایه می‌دهد. محتوای ناربو مبتنی بر ترجمه است. بدین معنی که منبع قابل قبولی از زبان انگلیسی متناسب با وب‌سایت شما انتخاب، ترجمه و آماده می‌شود. محتوایی که از ناربو تحویل می‌گیری به صورت اختصاصی برای شما آماده شده‌است و ناربو به هیچ عنوان محتوا را در اختیار وب‌سایت دیگری قرار نمی‌دهد. محتوا‌های ناربو متناسب با استاندارد‌های سئو آماده می‌شود و شما می‌توانید به سادگی آن را در سایت خود منتشر کنید.

در نهایت، ناربو بستری را فراهم کرده‌است که مترجمان حرفه‌ای و همه افرادی که به زبان انگلیسی مسلط هستند و مهارت‌های نگارشی را آموخته‌اند را گرد هم آورد. این افراد که خانواده بزرگ مترجمان ناربو را شکل می‌دهند، با ناربو کار می‌کنند و درآمد کسب می‌کنند.

اعتماد شما افتخار ماست... :)

همین امروز بازاریابی محتوایی سایت خود را شروع کنید

ایجاد محتوا برای سایت

منتظر تماس شما هستیم

کارشناسان ما آماده اند که در زمینه بازاریابی محتوا شما را راهنمایی کنند

شبکه های اجتماعی ناربو

 
کتابچه

لطفا برای دریافت رایگان کتابچه بازاریابی محتوا اطلاعات خود را وارد کنید.