نرم افزار ناربو - ناربو

ناربو را همیشه در جیب خود داشته باشید

هر کجا که هستید و در هر ساعت از شبانه روز، با اپ ناربو هر قدر می خواهید ترجمه انجام دهید و درآمد کسب کنید

ناربو یک نرم افزار موبایل برای ترجمه است که با کمک آن می توانید از اوقات فراغت و زمان های آزاد خود، مفید استفاده کنید؛ هم لذت ببرید و هم درآمد داشته باشید.
همه ما زمان های کوتاهی از روز وقت آزاد داریم. اگر مهارت زبان متوسط دارید، ناربو را امتحان کنید.

کار کردن با ناربو ساده است. کافی است این نرم افزار را دانلود کنید، روی موبایل خود نصب کنید، از قسمت ثبت مهارت، در آزمون مترجمی ناربو شرکت کنید و مترجم ناربو شوید. از این پس، هر زمان از شبانه روز و هر کجا که هستید، وارد ناربو شوید. متن های کوتاهی برای ترجمه به شما پیشنهاد می شود. این متن ها متناسب و هم راستا با مهارت شماست. مثلا اگر شما رشته روانشناسی را به عنوان مهارت خود ثبت کرده باشید، متن هایی با همین موضوع به شما پیشنهاد میشود. هر کار ترجمه در ناربو به طور متوسط 15 دقیقه زمان نیاز دارد. می توانید به تعداد دلخواه و متناسب با فرصت آزاد خود، از کارهای ترجمه موجود در ناربو به دلخواه انتخاب و ترجمه کنید. درآمد شما در ناربو، پایان هفته پرداخت می شود.

ترجمه در ناربو مثل چت کردن است. به این معنی که کار ترجمه که انتخاب کرده اید، به صورت جمله جمله در اختیار شما قرار می گیرد، آن جمله را ترجمه می کنید، پس از ارسال، جمله بعدی به شما نمایش داده می شود. این شیوه کار ناربو باعث می شود سرعت و تمرکز شما افزایش یابد و کار ترجمه که معمولا کاری خسته کننده است، برای شما شیرین و لذت بخش شود. مهم تر آن که مجبور نیستید ترجمه طولانی را در بازه زمانی محدود و با استرس به پایان برسانید. هر زمان که فرصت آزاد دارید، همان قدر که وقت و انرژی دارید، ترجمه کنید و درآمد کسب کنید.

نرم افزار ناربو

کار کردن میتواند لذت بخش باشد :)
در حال حاضر اپلیکیشن ناربو برای دستگاههای با سیستم عامل اندورید موجود است. به زودی نسخه سیستم عامل ios هم اضافه خواهد شد.


عضویت در ناربو به چه صورت است؟

ناربو یک برنامه موبایل برای کسانی است که مهارت ترجمه دارند. با ناربو می‌توانید هرکجا، هر زمان و هر قدر تمایل دارید کار ترجمه انجام دهید و درآمد کسب کنید. لازم نیست مترجم حرفه‌ای باشید! برای عضویت در ناربو کافی است مهارت زبان متوسط داشته‌باشید، در یک یا چند موضوع تخصص داشته‌باشید، وقت آزاد داشته‌باشید و مهم‌تر از آن، بخواهید درآمد کسب کنید. اگر این موارد درباره شما صادق است، گام های زیر پیش روی شما است. این گام‌ها نهایتا 40 دقیقه زمان شما را می‌گیرد.

  1. اپلیکیشن ناربو را دانلود کنید و روی گوشی موبایل خود نصب کنید (زمان مورد نیاز: حداکثر 10 دقیقه).
  2. در قسمت ثبت مهارت، آزمون کوتاهی بدهید و مهارت خود را ثبت کنید (زمان مورد نیاز: حداکثر 30 دقیقه).
  3. بین یک روز تا یک هفته آزمون‌های شما ارزیابی می‌شود و مهارت شما تایید یا رد می‌شود. منتظر پیام ما بمانید.
  1. در اپلیکیشن ناربو قسمتی تحت عنوان «ترجمه آزمایشی» وجود دارد. در این قسمت می‌توانید به صورت آزمایشی با سیستم ناربو کار کنید و با آن آشنا شوید (زمان مورد نیاز: زمان شما آزاد است. هرچه قدر دلتان می‌خواهد با ناربو کار کنیدو با شیوه کار آن آشنا شوید).
  2. پس از آن که آزمون شما تایید شد و به عنوان مترجم تخصصی ناربو پذیرفته شدید، هر زمان، هر کجا می‌خواهید وارد اپ ناربو شوید، در بخش «جست و جوی کار» هر قدر بخواهید متن برای شما موجود است. هر تعداد کار ترجمه که برای آن وقت دارید انتخاب کنید، ترجمه کنید و درآمد کسب کنید.