6 روند بازاریابی برای غذا

(1 رای)
202
100

برندهایی که می توانیم در سال 2020 ازآن ها الهام بگیریم

وقتی می خواهید غذایی فوق‌العاده و تاثیرگذار برای مهمان هایتان انتخاب کنید، به کجاها سر می زنید؟ کتاب آشپزی خانوادگی‌تان یا گوگل؟ شاید حتی برای پیدا کردن دستورپخت غذا به یکی از چت بات های مورد علاقه‌تان مراجعه کنید یا اینکه از دیگران بپرسید.

 

برندها دارند روز به روز از فناوری های جدید مثل هوش مصنوعی، چت بات و غیره پشتیبانی می کنند؛ هدف این فناوری ها این است که محتوای جذاب و شخصی‌سازی شده به مشتریان ارائه دهند.

هرچه به سال 2020 نزدیک تر می شویم، بیشتر شاهد پیشرفت فناوری می شویم؛ تا جایی که امروزه می دانیم بی شک این فناوری ها در بازاریابی محتوا نقش اساسی دارند. همچنین می بینیم که در بازاریابی روز به روز بیشتر از استراتژی های مربوط به شخصی سازی، اتوماتیک سازی و کلان داده استفاده می کنند. این موارد تا سال 2020 به پنج تا از پرکاربردترین ابزار بازاریابی دیجیتال تبدیل می شوند.

از دیدگاه ما برترین روندهای بازاریابی دیجیتال در سال 2020 به شرح زیر هستند:

 1. بازاریابی محتوای بیشتر
 2. محتوای
 3. ویدئوی زنده
 4. وویس کنترل
 5. چت بات ها
 6. محتوای زودگذر
 7. ژئوفنس

حال برندهای کوچک و بزرگ غذایی چطور می توانند به این روندها دست پیدا کنند. برای اینکه جواب این سوال را پیدا کنید، ادامه مطلب را بخوانید.

1.بازاریابی محتوای بیشتری انجام دهید

امروزه محتوا بیشتر از زمان دیگری اهمیت پیدا کرده‌است و همه جا دیده می شود.

مصرف کنندگان از مارک های مورد علاقه خود بهترین محصولات و خدمات را می خواهند. آن ها همچنین می خواهند کنترل روند خرید را در دست داشته باشند. آن ها می خواهند به تمام اطلاعات مورد نیاز برای خرید دسترسی داشته باشند و دوست دارند چه در خرید آنلاین و در خرید چه حضوری تجربه‌ای شخصی و با کیفیت داشته باشند.

اینجاست که قدرت محتوای مرتبط و آموزنده مشخص می شود. برندهای غذایی نیز از این قاعده مستثنی نیستند. در حقیقت، برندهای مواد غذایی اغلب دارای محصولات بسیار مطلوبی هستند که داستان های خوبی برای گفتن دارند و نکات زیادی در پس هرکدام نهفته است. این داستان ها فرصتی هستند که می توانید به کمک آن ها محتوایی کامل تولید کنید.

گزارش اخیر OneSpot اهمیت محتوای عالی را به خوبی نشان داده است. طبق یافته های این پژوهش، عبارت «نحوه پخت» به عنوان ده جستجوی برتر در یوتیوب شناخته شده.

این مطالعه همچنین نشان می دهد که مصرف کنندگان بیشترین ارزش را به محتوا نسبت می دهند. مطالبی مانند دستور العمل ها و راهکارهایی که به مردم «اطلاع رسانی» می کنند (40٪) و به آن ها «آموزش» می دهند (28٪) بیشترین مطلوبیت را دارند. این گزارش توصیه می کند که بازاریابان مواد غذایی باید روی محتوای باکیفیت و به ویژه فیلم ها تمرکز کنند. آن ها اضافه می كنند كه محتوا باید از نظر بصری جالب باشد و براساس نیازها و علاقه های مصرف كنندگان (شخصی سازی شده) باشد. این کاری است که قطعا سایر روندهای برتر سرتاسر جهان هم انجام می دهند.

2.محتوای زودگذر

اهمیت رسانه های اجتماعی به عنوان یک استراتژی بازاریابی نقش اصلی را ایفا می کند. بیشتر برندها در شبکه های اجتماعی مختلف حضور فعال دارند. با این حال، تنها تعداد معدودی از شرکت ها هستند که واقعاً یاد گرفته اند چگونه از قدرت اجتماعی استفاده کنند.

Snapchat و Instagram Stories دو مورد از این ابزارهای قدرتمند هستند. آن ها به کاربران اجازه می دهند با انتشار عکس و فیلم (از وقایع مختلف و در همان لحظه وقوع) با طرفداران خود ارتباط برقرار کنند. برندها نیز روع به همین کار کرده‌اند؛ به این گونه مطالب، محتوای زودگذر می گویند. محتوای زودگذر محتوایی است که پس از مدت کوتاهی از بین می رود و ابزاری عالی به حساب می آید؛ زیرا درواقع محتوای پشت صحنه برندهای موردعلاقه مشتریان را به آن ها نشان می دهد. این کار نوعی احساس نوآوری و اصالت به مشتریان می دهد که به خوبی با مصرف کنندگان مدرن امروزی مطابقت دارد.

GrubHub نمونه‌ای عالی از پذیرش اولیه اسنپ چت است. آن ها از سال 2013 از این بستر برای انتشار محتوای هفتگی استفاده می کردند. این محتوا شامل مسابقات، پیشنهادات تبلیغاتی، کدهای تبلیغاتی و داستان هایی با محتوای تولید شده توسط کاربر می شود.

این محصول به دلیل رویکرد ابتکاری خود در تولید محتوای جذاب، نامزد دریافت جایزه Shorty در سال 2017 شد. آنها همچنین یکی از معدو دبرندای Snapchat هستند که به طور مداوم با طرفداران آن ارتباط برقرار می کنند. در نتیجه، GrubHub بالاترین امتیاز Snapchat از هر برند را با 53،668 (از تاریخ 31 دسامبر 2014) بدست آورده است.

استارتاپ مستقر در میشیگان، Boxed Water، نمونه دیگری از نوآوری با برند اجتماعی است. این شرکت جایگزینی برای بطری های پلاستیکی آب پیشنهاد داده است که هیچ آسیبی به محیط زیست نمی زند. آن ها در اینستاگرام بسیار فعال هستند و برای جذب مشتری و ایجاد آگاهی از برند، از داستان ها و پست های دیدنی استفاده می کنند.

باکسدواتر

Boxed Water در اتولید محتوا از بازاریابی علتی و تأثیرگذار استفاده می کنند و به همین خاطر است که در اینستاگرام برتری دارد. آن ها در کمپین #ReTree خود وعده داده اند که به ازای هر پست اینستاگرامشان شامل دو درخت بکارند و برای این کار از  هشتگ #ReTree استفاده کرده‌اند. در طول این کمپین،
 شرکت Boxed Water با اینفلوئنسرهای مختلف اینستاگرام همکاری کرد. این اینفلوئنسرها دیگران را ترغیب كردند كه با به اشتراک‌گذاری مطالب آن ها و ایجاد پست هایی درمورد Boxed Water، از این کمپین حمایت کنند.

3. ویدئوی لایو

اکثر بازاریابان از این واقعیت آگاه هستند که ویدئو در صدر دنیای محتوای دیجیتال قرار دارد.

آمارهای اخیر نشان می دهد که یوتیوب به تنهایی بیش از 30 میلیون بازدید کننده در روز و روزانه 5 میلیارد فیلم دریافت می کند. تسلط فیلم در سال های آینده رو به افزایش خواهد بود. به همین خاطر نقش‌آفرینان بزرگی مانند یوتیوب، فیس بوک و توییتر دارند بیشتر در این نوع محتوا سرمایه‌گذاری می کنند تا بتوانند بر چشم‌انداز اجتماعی تسلط پیدا کنند.

Whole Foods یک شرکت فروش مواد غذایی است که از فیلمبرداری و شخصی سازی استفاده می کند تا جلوه خوبی داشته باشد. آن ها در کانالهای اجتماعی مانند Instagram و Facebook chatbot (پیام رسان فیس بوک) بسیار فعال هستند (بعداً درباره این مورد بیشتر توضیح می دهیم). علاوه بر این، این شرکت خواروبار فروشی کانال یوتیوب بزرگی دارد. آن ها در محتوای ویدئویی‌شان طرز تهیه های غذاهای مختلف، آموزش دستور العمل ها و همچنین فیلم هایی در مورد روندهای غذایی و اخبار صنعت قرار داده‌اند. همچنین مینی فیلم هایی به نام « Stories From the Field » پخش می کنند که مستند پشت صحنه شرکت Whole Foods را به مشتریان نشان می دهد. این فیلم ها با هدف آموزش مشتریان تولید می شوند و به اهمیت ارزش های اخلاقی و عدم سرقت محتوا پایدار هستند.

صنعت ویدیو همین الان هم بسیار بزرگ است، مخصوصا ویدئوی لایو (زنده) که روند آن به شدت در حال افزایش است. در یک نظرسنجی از تماشاگران، 80 درصد از افراد گفته‌اند که ترجیح می دهند یک ویدئوی لایو از برند مورد علاقه‌شان تماشا کنند تا اینکه در وبلاگ درباره آن ها بخوانند.

شرکت  Waitrose به طرزی باورنکردنی دارد برای تبلیغ برند خود از فیلم های لایو استفاده می کنند. در بهار سال 2016 آن ها لایوی از گاوهای شیری مزارع خود منتشر کردند که مانند بمب صدا کرد. شاید به نظرتان این ویدئو بی مزه و کم هیجان برسداما باید بگویم، اتفاق برعکس، این ویدئو ها عمدا طوری طراحی شده اند که بی حرکت و ثابت باشند و همین ویژگی است که افراد را به سمت آن ها جذب می کند.

صحنه های صلح، آرامش و زیبایی حس یکی بودن را به شما منتقل می کند. ویتروز معتقد است که این ویدئوها پیام محصولاتش را به مشتریان منتقل می کند. این ویدیوها پیام مستقیمی را به مصرف کنندگان ارائه می دهند. پیام این است که: می توانید مطمئن باشید مواد غذایی با کیفیتی که به شما ارائه دهیم از گاوهای شاد و آزاد گرفته شده‌اند.

4. وویس کنترل

با اینکه فناوری وویس کنترل اکنون سالهاست که به بازار آمده‌ (برای مثال سیری، وویس کنترل گوشی های اپل) خیلی از برندهای مواد غذایی هنوز به پتانسیل بازاریابی این فناوری پر نبرده‌اند و از آن استفاده نمی کنند.

افراد استارتاپ Gousto که  کارشان تحویل غذاست، اولین کسانی هستند که در این زمینه آزمایش خود را آغاز کرده اند. آ نها اخیراً یکی از قابلیت های آمازون الکسا را منتشر کرده اند که از طریق دستور العمل های مرحله به مرحله با کاربران صحبت می کند. این امر به آشپزان خانگی اجازه می دهد تا بدون اینکه لازم باشد دائم به صفحه وب یا دفتر آشپزی شان نگاه کنند، خیلی راحت طریقه پخت غذاها را به صورت صوتی بشنوند و غذاهایشان را آماده کنند. این تغییر بزرگی است. گوستو امیدوار است این نوآوری بتواند در زمان پخت غذا صرفه‌جویی کند و غذا پختن را برای خانواده های پرمشغله تردد آسانتر و راحت تر کند. با پیش بینی اینکه یک نفر از هر چهار خانوار در انگلیس از نرم‌افزار Amazon Echo استفاده می کنند، این سرمایه گذاری در وویس کنترل اقدامی هوشمندانه است.

یک شرکت خدمات تحویل غذای دیگر به نام Just Eat نیز از فناوری وویس کنترل استفاده می کند. این رابط کاربری به کاربران امکان می دهد با کارهای ساده ای، فرایند سفارش خود را سریع تر انجام دهند؛ مثل تکرار سفارشات قبلی و بررسی وضعیت سفارش انجام شده. این مسئله احتمالاً برای حفظ مشتری و رشد کلی فروش در آینده رونق بزرگی خواهد داشت.

5. ژنوفنسینگ

موقعیت مکانی محل سکونت؛ این یک کار تکراری است که توسط شکارچیان خانه و عوامل املاک و مستغلات تکرار می شود. باید بگویم این اصل درواقع در دنیای بازاریابی دیجیتال نیز کاربرد دارد که به آن بازاریابی مبتنی بر مکان یا موقعیت جغرافیایی گفته می شود. این امر برای دستیابی به مصرف‌كنندگان خارج از خانه، نقش مهمی ایفا می کند.

با استفاده از فناوری GPS یا RFID ، ژئوفنسینگ یک مرز جغرافیایی مجازی یا «حصار» در اطراف یک منطقه ایجاد می کند. این حصار می تواند طوری برنامه ریزی شود که هنگام ورود یا خروج کاربر از یک منطقه خاص، اعلانی مانند متن، ایمیل یا نوتیفیکیشن برای او ارسال کند. این نوعی بازاریابی فرا مکانی است که مشخص می کند مصرف کنندگان در کجا و چه زمانی بیشتر خرید می کنند. همچنین برای کافه ها، رستوران ها و حتی رویدادهای غذیی روشی عالی است که می توانند برای پیدا کردن مشتری  از آن استفاده کنند.

اگر برنامه Yelp را در دستگاه همراه خود دارید (و سرویس نوتیفیکشن آن را فعال کرده اید)، احتمالاً خودتان این مسئله را در عمل مشاهده کرده اید. وقتی از شهر جدیدی بازدید می کنید، Yelp یک اعلان برای شما ارسال می کند: «به ادینبورگ خوش آمدید! در زیر برخی از نقاط جالب این شهر برای صرف میان وعده را بریتان فهرست کرده‌ایم».

این شرکت درواقع دارد با هدف‌گذاری جغرافیایی درآمد زیادی کسب می کند. در سال 2017 آن ها با Turstyle حدود 20 میلیون دلار سود کردند. Turstyle یک پلتفرم بازاریابی و بستری برای تجزیه و تحلیل مبتنی بر مکان است. که تضمین می کند Yelp به محض ورود مشتریان به مکانی مشخص، رستوران ها و کسب‌وکارهای محلی را به آن ها معرفی می کند.

Whole Foods نیز دارد وارد این عرصه می شود و به بازاریابی مبتنی بر مکان روی آورده‌است. آن ها ژنو فنس (حصارهای جغرافیایی) را در مکان های مختلف فروشگاه قرار داده اند و برای کسانی که در نزدیکی آن فروشگاه ها قرار دارند، تبلیغات و پیشنهادات هدفمندی را ارسال می کنند. Whole Foods حتی ابزارهایی به نام «پیروزی جغرافیایی» ایجاد کرده است که در اطراف فروشگاه های رقیب مستقر شده اند. این فناوری، مشتریانی که نزدیک فروشگاه های رقیب قرار دارند را از آنجا دور کرده و به سمت فروشگاه های Whole Foods می کشاند.

 چت بات ها

برندهای مواد غذایی روز به روز بیشتر به استفاده از چت بات های هوش مصنوعی روی می آورند تا بتوانند قیف بازاریابی خود را خودکارسازی و شخصی سازی کنند؛ از تولید لید گرفته تا پاسخگویی به سؤالات مشتری و جمع آوری، تجزیه و تحلیل بازخورد، همگی از جمله کارهایی هستند که با چت بات ها انجام می شود. اکنون که فیس بوک پلتفرم مسنجر خود را باز کرده است، از هر زمان دیگری قابل دسترسی تر است. حال که این فناوری مهم مورد توجه قرار گرفته است، برندها می توانند با سهولت برنامه های chatbot خود را توسعه دهند.

ربات هایی مانند Sure و Darker Ide ، دستورپخت هایی برای غذا را به کاربران ارائه می دهند. چت بات Delipair غذاهایی عالی برای میل کردن همراه با شراب به شما پیشنهاد می دهد. چت بات Whole Foods و Just Eat  هنوز دو برند برتر در استفاده از این فناوری به حساب می آیند.

چت بات Whole Foods فیس بوک به کاربران امکان می دهد محصولات یا دستور العمل ها را با ایموجی یا کلمات کلیدی جستجو کنند. اگر می خواهید برای پخت ماکارونی کمی خلاقیت به خرج دهید و الهام بگیرید، نگران نباشید؛ کافی است ایموجی اسپاگتی یا کلمه کلیدی غذاهای «ایتالیایی» را انتخاب کنید تا دستور العمل پستای پستو یا ریگاتونی با سوسیس و قارچ جلویتان ظاهر شود.

 

در همین حال ، بات مشاوره Just Eat به کاربران کمک می کند تا تصمیم بگیرند چه رستوران هایی را امتحان کنند و چه غذاهایی را سفارش دهند. این شرکت در حال حاضر مشغول پیاده سازی ربات خدمات به مشتریان است. این ربات، کارهای ساده‌ای مانند پاسخ به سؤالات مشتری، ردیابی سفارشات و ارائه بازپرداخت را خودکار می کند.

اگرچه ربات Intercom مخصوص بخش مواد غذایی خاص نیست، اما یک ابزار چت محبوب است که می تواند در وب سایت یا فروشگاه آنلاین شما قرار بگیرد. این ربات مشتریان مستقیم (انسان های واقعی!) را برای رسیدن به پاسخ سؤالاتشان کمک می کند. این می تواند یک روش عالی برای ارائه خدمات فوری و با کیفیت عالی به مشتریانی باشد که ممکن است در آستانه خرید باشند.

چگونه در سال جدید رشد کنید

در سال 2020 برندهای موفق، کسانی هستند که محتوای جذاب و آموزنده ای تولید کنند و تجربه ای ویژه و هدفمند و شخصی به مشتریان ارائه دهند.

برندهایی که از فناوری های جدید استفاده می کنند بیش ترین شانس را دارند که از منحنی رشد جلو بیفتند. این برندها باید حاضر باشند با فناوری هوش مصنوعی، وویس کنترل، ویدئوی لایو، داده ها و ابزارهایی که در این مقاله ارائه دادیم، دست به آزمایش بزنند و به این ترتیب استراتژی های خود را تقویت کنند.

صنایع غذایی در شخصی سازی و بازاریابی از طریق رسانه ها حرف اول را می زنند. به آموزش دستور العمل های ویدیویی خوب فکر کنید و یا عکس های محصولات غذایی را در نظر بگیرید؛ ببینید چطور دهان را آب می اندازند!! برای اینکه موفق شوید، به نسخه های زنده آشپزی و داستان های جذاب فکر کنید. برندهای مواد غذایی در موقعیت مناسبی هستند و می توانند خیلی راحت از روندهای گفته شده بهره ببرند و در سال آینده تعاملاتشان را با مشتریان بیشتر کنند.

آیا در تجارت خود از هر یک از این فناوری ها یا تاکتیک ها استفاده می کنید؟

آیا نمونه های دیگری از مارک های مواد غذایی را مشاهده کرده اید که بسیار تاثیرگذار باشند؟

تجربه هایتان را با ما به اشتراک بگذارید.

اشتراک پست

36 نظرها

 • oprol evorter
  Hello there! I know this is kinda off topic but I was wondering if you knew where I could find a captcha plugin for my comment form? I'm using the same blog platform as yours and I'm having difficulty finding one? Thanks a lot!
 • oprol evorter
  But wanna remark that you have a very nice site, I love the design it actually stands out.
 • coconut oil that
  Today, I went to the beach front with my children. I found a sea shell
  and gave it to my 4 year old daughter and said
  "You can hear the ocean if you put this to your ear."
  She placed the shell to her ear and screamed. There was a hermit crab inside and it pinched her ear.
  She never wants to go back! LoL I know this is completely off
  topic but I had to tell someone!
 • ps4 games
  Having read this I believed it was very enlightening. I appreciate you spending
  some time and energy to put this informative article together.
  I once again find myself personally spending a significant amount of time both reading and leaving comments.
  But so what, it was still worth it!
 • ps4 games
  We are a bunch of volunteers and opening a brand new scheme
  in our community. Your site provided us with useful
  information to work on. You have done an impressive activity and
  our entire community will likely be thankful to you.
 • quest bars cheap
  What's up to all, because I am in fact eager of reading this webpage's post to be
  updated regularly. It consists of good stuff.
 • quest bars cheap
  Marvelous, what a website it is! This website gives helpful data to us, keep
  it up.
 • quest bars cheap coupon twitter
  Every weekend i used to go to see this web page, as i wish
  for enjoyment, for the reason that this this web site conations truly
  nice funny data too.
 • ps4 games
  Quality articles or reviews is the secret to interest the viewers to visit the web page, that's what
  this web site is providing.
 • ps4 games
  Hello, its nice article about media print, we all be familiar with media is a great source of facts.
 • ps4 games
  Great post. I was checking constantly this blog and
  I am impressed! Extremely helpful information particularly the last part :) I care for such information a lot.
  I was looking for this certain info for a long time. Thank you and best of luck.
 • quest bars cheap
  You are so awesome! I don't believe I've read something like that before.
  So wonderful to find somebody with genuine thoughts on this subject matter.
  Really.. many thanks for starting this up. This website is something that's needed on the
  web, someone with a bit of originality!
 • vurtilopmer
  Hi , I do believe this is an excellent blog. I stumbled upon it on Yahoo , i will come back once again. Money and freedom is the best way to change, may you be rich and help other people.
 • quest bars cheap
  After going over a handful of the blog posts on your web page, I truly like your technique of blogging.
  I saved it to my bookmark webpage list and will
  be checking back soon. Take a look at my website as well and let me know what you think.
 • quest bars cheap
  Hi there, yeah this piece of writing is in fact pleasant and I have learned lot of things from it
  regarding blogging. thanks.
 • ps4 games
  Hey very interesting blog!
 • ps4 games
  I read this article completely on the topic of the comparison of latest and previous technologies, it's awesome
  article.
 • ps4 games
  What's Going down i am new to this, I stumbled upon this I have
  discovered It positively helpful and it has aided me out loads.
  I hope to contribute & help other customers like its aided me.

  Great job.
 • ps4 games
  Wow, amazing weblog format! How lengthy have you ever been running
  a blog for? you make running a blog look easy.
  The entire glance of your web site is great, let alone the content!
 • coconut oil
  Wonderful blog you have here but I was wondering if you knew of any message
  boards that cover the same topics discussed here? I'd really like to be a part of group where I can get advice from other experienced people that share the same interest.
  If you have any suggestions, please let me know.

  Thanks a lot!
 • coconut oil
  I do not know if it's just me or if perhaps everybody else
  encountering issues with your website. It seems like some of the text in your posts are running off the
  screen. Can somebody else please comment and let me know if this is happening to them too?
  This could be a issue with my internet browser because I've had this happen before.

  Many thanks
 • match.com free trial
  It is the best time to make a few plans for the future and it's time to be happy.
  I have read this submit and if I may just I wish to suggest you
  few attention-grabbing things or tips. Maybe
  you can write next articles referring to this article. I desire to learn even more issues about it!
 • plenty of fish vs match.com free trial
  Generally I do not learn post on blogs, however I would like to say that this write-up very compelled me to take a look at and do it!

  Your writing style has been surprised me. Thank you, quite nice article.
 • match.com free trial
  Incredible points. Sound arguments. Keep up the good spirit.
 • http://asksylphoflight.tumblr.com
  I know this if off topic but I'm looking into starting my own blog and was
  wondering what all is required to get setup? I'm assuming having a blog
  like yours would cost a pretty penny? I'm not very internet savvy so I'm not
  100% certain. Any recommendations or advice would be greatly
  appreciated. Kudos
 • sling tv
  I really like it whenever people come together and share opinions.

  Great site, stick with it!
 • tinyurl.com
  continuously i used to read smaller articles that as well clear their motive, and that is also happening with this piece of writing which I am reading
  here.
 • sling tv https://asksylphoflight.tumblr.com/
  Hey there! Do you use Twitter? I'd like to follow you if
  that would be ok. I'm undoubtedly enjoying your blog
  and look forward to new posts.
 • sling tv
  I’m not that much of a online reader to be honest but your sites really nice,
  keep it up! I'll go ahead and bookmark your site to come back later on.
  Many thanks
 • sling tv
  What's up to all, it's in fact a good for me to visit
  this web page, it includes priceless Information.
 • sling tv
  This article provides clear idea in favor of the
  new users of blogging, that genuinely how to do blogging.
 • sling tv
  Everything published made a lot of sense. However, what about this?
  what if you added a little information? I am not suggesting your content isn't solid,
  however suppose you added a title that grabbed people's attention? I mean 6 روند
  بازاریابی برای غذا - ناربو is kinda vanilla.
  You should look at Yahoo's home page and see how they create news headlines to get people to click.
  You might try adding a video or a pic or two to grab readers excited about what you've written.
  In my opinion, it would make your posts a little bit
  more interesting.
 • sling tv
  Magnificent beat ! I would like to apprentice while you amend your web site,
  how can i subscribe for a blog site? The account aided me
  a acceptable deal. I had been tiny bit acquainted of this
  your broadcast offered bright clear idea
 • sling tv
  Very good article! We are linking to this great content on our website.
  Keep up the good writing.
 • sling tv
  Hey! I just wanted to ask if you ever have any issues with hackers?
  My last blog (wordpress) was hacked and I ended up losing many
  months of hard work due to no data backup. Do you have any solutions to stop hackers?
 • sling tv best package 2020
  Definitely imagine that that you stated. Your favourite justification appeared to be at the net the easiest
  factor to be aware of. I say to you, I certainly get annoyed whilst other people consider concerns that they plainly don't
  understand about. You managed to hit the nail upon the top and defined out the entire
  thing with no need side effect , folks can take a signal. Will likely be
  again to get more. Thanks

ارسال یک نظر

علیرضا کاظمی نیا

درباره نویسنده

من مدرک کارشناسی خود را از دانشگاه اصفهان در رشته مهندسی فناوری اطلاعات گرفتم. کارشناسی ارشد تجارت الکترونیکی را نیز در همان دانشگاه خواندم. از کودکی استعداد زیادی در زبان انگلیسی داشتم و در 17 سالگی به عنوان جوان ترین مدرس در آموزشگاه زبان گویش شروع به فعالیت کردم. سابقه برنامه نویسی دات نت و طراحی رابط های کاربری وب را دارم. زمینه های علاقه گسترده ای دارم که اکثرا در زمینه روانشناسی و کسب و کار هستند. به طراحی تجربه کاربری، روانشناسی تصمیم گیری، بازاریابی و تبلیغات و استارتاپ ها علاقه زیادی دارم. در ادامه مسیر خود وب سایت آقای مترجم را هم بنیان گذاری کردم و اکنون نیز به عنوان مدیر اجرایی آن مشغول به فعالیت هستم.

شبکه های اجتماعی ناربو

 
کتابچه

لطفا برای دریافت رایگان کتابچه بازاریابی محتوا اطلاعات خود را وارد کنید.

ثبت نام طرح رایگان
همراه عزیز ناربو،

خوشحالیم که مایل هستید جز اولین کاربران سرویس جدید ناربو باشید. امیدواریم این سرویس بتواند مدیریت پروژه‌های ترجمه شما را ساده کند و کیفیت‌ ترجمه‌های شما ارتقا پیدا کند.

لطفا فرم زیر را تکمیل کنید تا برای ارائه اطلاعات تکمیلی با شما تماس بگیریم. همچنین در زمان رونمایی از این سرویس شما اولین نفری خواهید بود که از آن مطلع می‌شوید و تا 2 ماه امکان استفاده از سرویس با 50% تخفیف برای شما امکان پذیر خواهد بود

ثبت نام طرح فردی
همراه عزیز ناربو،

خوشحالیم که مایل هستید جز اولین کاربران سرویس جدید ناربو باشید. امیدواریم این سرویس بتواند مدیریت پروژه‌های ترجمه شما را ساده کند و کیفیت‌ ترجمه‌های شما ارتقا پیدا کند.

لطفا فرم زیر را تکمیل کنید تا برای ارائه اطلاعات تکمیلی با شما تماس بگیریم. همچنین در زمان رونمایی از این سرویس شما اولین نفری خواهید بود که از آن مطلع می‌شوید و تا 2 ماه امکان استفاده از سرویس با 50% تخفیف برای شما امکان پذیر خواهد بود

ثبت نام طرح گروهی
همراه عزیز ناربو،

خوشحالیم که مایل هستید جز اولین کاربران سرویس جدید ناربو باشید. امیدواریم این سرویس بتواند مدیریت پروژه‌های ترجمه شما را ساده کند و کیفیت‌ ترجمه‌های شما ارتقا پیدا کند.

لطفا فرم زیر را تکمیل کنید تا برای ارائه اطلاعات تکمیلی با شما تماس بگیریم. همچنین در زمان رونمایی از این سرویس شما اولین نفری خواهید بود که از آن مطلع می‌شوید و تا 2 ماه امکان استفاده از سرویس با 50% تخفیف برای شما امکان پذیر خواهد بود