رونمایی از اپلیکیشن ناربو در بیست و سومین نمایشگاه بین المللی کامپیوتر و اتوماسیون اداری (اتوکام) اصفهان - ناربو

رونمایی از اپلیکیشن ناربو در بیست و سومین نمایشگاه بین المللی کامپیوتر و اتوماسیون اداری (اتوکام) اصفهان

(2 رای‌ها)
322
100

بیست و سومین نمایشگاه بین‌المللی کامپیوتر و اتوماسیون اداری (اتوکام) اصفهان، از 30 آبان ماه تا 4 آذر ماه سال 96 در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی اصفهان واقع در پل شهرستان برگزار گردید.

این نمایشگاه که هر ساله در اصفهان برگزار می‌شود، همواره میزبان بازدیدکنندگان از اصفهان و سایر شهر‌های کشور، همچنین گردشگران غیر ایرانی است. تیم ناربو امسال در این نمایشگاه حضور فعال داشت و به صورت رسمی نرم افزار موبایل ناربو را در جمعی از متخصصین حوزه کامپیوتر و IT رونمایی کرد. با توجه به آن که نرم‌افزار ناربو با تکیه بر فناوری جمع‌‌سپاری توسعه یافته‌است، بر پایه مدل‌های درآمدی روز دنیا استوار است. جمع‌سپاری در حوزه‌های مختلف، مثلا حوزه‌های مالی بسیار مورد استفاده قرار گرفته‌است ولی نوآوری استفاده از جمع‌سپاری در حوزه ترجمه، برای اولین در ایران توسط شرکت آوید فراز پارس، مستقر در مرکز کارآفرینی دانشگاه اصفهان توسعه یافته‌است. حضور در نمایشگاه اتوکام موجب شد مجموعه زیادی از متخصصین حوزه کامپیوتر و IT به عنوان مترجم تخصصی حوزه کامپیوتر، جذب مجموعه بزرگ مترجم‌های ناربو شوند و به قدرت هرچه بیشتر این بستر ترجمه کمک کنند. با توجه به آن که برنامه ناربو مبتنی بر فناوری‌های روز دنیا است و تحولی بزرگ در مدل درآمدی عموم مردم، به ویژه متخصصین و مترجمان ایجاد می‌کند، مورد استقبال قرار گرفت و از غرفه‌های پربازدید این نمایشگاه بود.

 

در نمایشگاه‌های آینده منتظر دیدار شما همراهان عزیز هستیم. سعی تیم توسعه ناربو آن است که در هر نمایشگاه، نوآوری جدید را در آن برای مخاطبان به نمایشگاه بگذارند.

دانلود برنامه موبایل ناربو

اشتراک پست

ارسال یک نظر

مریم کریمی

درباره نویسنده

کارشناس ارشد زبان و ادبیات فارسی هستم. دوره کارشناسی را در دانشگاه اصفهان و کارشناسی ارشد را در دانشگاه الزهرا گذراندم. زبان، ادبیات، فرهنگ و هنر کشورهای مختلف برایم جذابند.

 زبان انگلیسی را در موسسه گویش آموختم و هم اکنون درحال یادگیری زبان عربی در کانون زبان ایران هستم.

شبکه های اجتماعی ناربو

 
کتابچه

لطفا برای دریافت رایگان کتابچه بازاریابی محتوا اطلاعات خود را وارد کنید.