حضور تیم ناربو در سومین دوره کنفرانس بازی های رایانه ای

(2 رای‌ها)
305
100

تیم استارتاپ ناربو برای ارایه خدمات ویژه به شرکت کنندگان در کنفرانس بازی های رایانه ای در دانشگاه اصفهان حضور یافت. سومین کنفرانس ملّی و اولین کنفرانس بین‌المللی «بازی‌های رایانه‌ای؛ فرصت‌ها و چالش‌ها» که از ۲۵ تا ۲۷ بهمن ۱۳۹۶ در دانشگاه اصفهان برگزار شد، معتبرترین رویداد پژوهشی کشور در حوزه‌ی بازی‌های رایانه‌ای است.

ناربو در این کنفرانس میزبان پژوهشگران و فعالان عرصه بازی های رایانه ای بود. شرکت‌های فعال در حوزه‌ تکنولوژی‌های نوین بازی‌سازی نیز در این کنفرانس بین المللی حضور داشتندتا در کنار پژوهش‌های علمی، شرکت‌کنندگان را با آخرین دستاوردهای فنی آشنا کند.  نگاه ویژه‌ این دوره به فناوری‌های نوین شبیه‌سازی، واقعیت افزوده، واقعیت مجازی و واقعیت ترکیبی اختصاص داشت. مانند ادوار قبل، ماراتون بازی‌سازی نیز همزمان با کنفرانس برگزار شد تا بازی‌سازان نیز در این رویداد سهم ویژه‌ خود را داشته باشند.

 تیم ناربو، متعلق به شرکت آوید فراز پارس، مستقر در مرکز کارآفرینی دانشگاه اصفهان، حضور ویژه ای در این رویداد داشت و موردتوجه خاص شرکت کنندگان قرار گرفت. از آن جا ناربو یک بستر جمع سپاری ترجمه است، موجب افزایش سرعت و کاهش هزینه های ترجمه می شود. این نکته موردتوجه ویژه شرکت کنندگان در این رویداد قرار گرفت. پرسشی که برخی افراد با آن رو به رو بودند کیفیت ترجمه بود. باتوجه به آزمون های تخصصی که پیش از آغاز کار انجام می شود، ارزیابی مستمر ترجمه ها و یکسان سازی متن نهایی توسط ویراستارهای حرفه ای، ناربو می تواند ضامن بالاترین کیفیت برای ترجمه متن های شما باشد.

اشتراک پست

ارسال یک نظر

مریم کریمی

درباره نویسنده

کارشناس ارشد زبان و ادبیات فارسی هستم. دوره کارشناسی را در دانشگاه اصفهان و کارشناسی ارشد را در دانشگاه الزهرا گذراندم. زبان، ادبیات، فرهنگ و هنر کشورهای مختلف برایم جذابند.

 زبان انگلیسی را در موسسه گویش آموختم و هم اکنون درحال یادگیری زبان عربی در کانون زبان ایران هستم.

شبکه های اجتماعی ناربو

 
کتابچه

لطفا برای دریافت رایگان کتابچه بازاریابی محتوا اطلاعات خود را وارد کنید.