Articles - ناربو

  • 10000 تومان اعتبار رایگان

    با ثبت اولین سفارش ترجمه یا تولید محتوا در ناربو،
    10000 تومان اعتبار رایگان هدیه بگیرید.

  • ناربو، اولین بستر جمع سپاری ترجمه موبایل در ایران

    با ناربو، ترجمه متون را سریع، با کیفیت و ارزان تحویل بگیرید.

ناربوتحولی در فرآیند ترجمه و تولید محتوا

 

ناربو با استفاده از فناوری جمع‌سپاری، فرآیند ترجمه و تولید محتوا را متحول کرده‌است. استفاده از این فناوری در ترجمه باعث شده سرعت ترجمه افزایش یابد، هزینه‌ها به حداقل برسد و ترجمه متون برای مشتری‌های ناربو بسیار مقرون‌به‌صرفه باشد. به علاوه، کیفیت ترجمه‌های ناربو، به دلیل ارزیابی مستمر مترجم‌ها، ویرایش و یک‌دست‌سازی متن ترجمه‌شده تضمین می‌شود.

چرا انتخاب ما؟

ناربو برای همه کسانی که به ترجمه متن، کتاب یا تولید محتوای وب نیاز دارند مناسب است.
ویژگی های ناربو و مزیت های آن نسبت به ترجمه سنتی:

 
ترجمه و تولید محتوای سریع
ناربو با استفاده از فناوری های روز دنیا در حوزه ترجمه و تولید محتوا، سرعت آن را به شکل چشمگیری افزایش داده‌است و زمان انجام ترجمه را تا 40% کاهش داده است.
ترجمه و تولید محتوا با قیمت مناسب
ناربو با به کار گیری فناوری های مدرن در ترجمه و تولید محتوا، قیمت این خدمات را تا حد قابل توجهی کاهش داده‌است.
ترجمه و تولید محتوای با کیفیت
همه متن ترجمه شده در نابو، توسط ارزیابان با تجربه ناربو ارزیابی، ویرایش و یکپارچه می‌‌شود. بدین ترتیب ناربو کیفیت و یکپارچگی متن را تضمین می‌کند.
 

مترجم ناربو شوید

مترجم های ناربو چه کسانی هستند؟

مترجم های ناربو

دو طیف وسیع می‌توانند مترجم ناربو باشند، با ناربو کار ترجمه انجام دهند و در کنار کسب درآمد از ترجمه، از این کارلذت ببرند.

  1. همه کسانی که مترجم هستند و در این رشته تحصیل کرده‌اند، می‌توانند در کنار شغل اصلی خود، در زمان‌های آزاد خود در ناربو کار ترجمه انجام دهند و در این زمان‌های آزاد درآمد کسب کنند. ناربو به این افراد کمک می‌کند که حتی از زمان‌های تلف‌شده خود در روز استفاده کنند و درآمد داشته‌باشند.
  2. همه کسانی که زبان انگلیسی آموخته‌اند و زبان انگلیسی خوبی دارند، می‌توانند با ناربو درآمد کسب کنند. اگر دانشجو هستید، کار می‌کنید و بسیار مشغولید، ناربو این امکان را برای شما فراهم می‌کند که در زمان استراحت و اوقات فراغت خود درآمد کسب کنید. ترجمه در ناربو علاوه بر ایجاد درآمد اضافه‌تر برای شما، لذت‌بخش است.

ناربو برای مترجم ها چه مزایایی دارد؟

 

زمان و مکان دلخواه


ناربو این امکان را برای مترجم‌های خود فراهم می‌کند که در زمان و مکان دلخواه خود، با موبایل خود ترجمه کنند و درآمد کسب کنند.

ترجمه با حجم دلخواه


ناربو این امکان را برای مترجم‌های خود فراهم می‌کند که هر اندازه تمایل دارند ترجمه کنند و تعهدی به تکمیل حجم زیاد ترجمه در زمان محدود ندارند.

ترجمه متناسب با مهارت مترجم


ناربو این امکان را برای مترجم‌های خود فراهم می‌کند که فقط در حوزه‌های تخصصی خود ترجمه کنند و متون با حوزه‌های تخصصی مختلف را ترجمه کنند.

چگونه می‌توانم مترجم ناربو باشم؟

مترجم ناربو

گام اول: برای آن که مترجم ناربو باشید، ابتدا برنامه موبایل ناربو را از این جا دانلود و نصب کنید.

گام دوم:در اپلیکیشن ناربو، گزینه «مهارت‌ها» را انتخاب کنید. پس از تکمیل اطلاعات شخصی خود، تخصص خود را انتخاب کنید، آزمون بدهید و منتظر تأیید بمانید. حداکثر طی یک هفته کاری نتیجه آزمون به شما اعلام می‌شود.

گام سوم:در صورتی که آزمون شما تایید شود، مترجم ناربو شده‌اید. از این پس می‌توانید هر زمان که مایل هستید وارد برنامه ناربو روی موبایل خود شوید، ترجمه کنید و درآمد کسب کنید.

 

اگر تمایل دارید مترجم ناربو شوید، حتما قوانین و مقررات ناربو را مطالعه کنید.

ادامه مطلب

ناربو در شبکه های اجتماعی

ناربو را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.