چرا انتخاب ما؟

ترجمه توسط افراد متخصص
تضمین کیفیت و بازگشت وجه
زمان بندی متناسب با نیاز شما
سرعت و کیفیت با بهترین قیمت
+250
مترجم
+15
مدیریت محتوای سایت
+5
کتاب ترجمه شده
+900000
کلمه ترجمه شده

چه کسانی به ناربو اعتماد کرده اند؟

مترجم ناربو شوید

مترجم های ناربو چه کسانی هستند؟

مترجم های ناربو

دو طیف وسیع می‌توانند مترجم ناربو باشند، با ناربو کار ترجمه انجام دهند و در کنار کسب درآمد از ترجمه، از این کارلذت ببرند.

  1. همه کسانی که مترجم هستند و در این رشته تحصیل کرده‌اند، می‌توانند در کنار شغل اصلی خود، در زمان‌های آزاد خود در ناربو کار ترجمه انجام دهند و در این زمان‌های آزاد درآمد کسب کنند. ناربو به این افراد کمک می‌کند که حتی از زمان‌های تلف‌شده خود در روز استفاده کنند و درآمد داشته‌باشند.
  2. همه کسانی که زبان انگلیسی آموخته‌اند و زبان انگلیسی خوبی دارند، می‌توانند با ناربو درآمد کسب کنند. اگر دانشجو هستید، کار می‌کنید و بسیار مشغولید، ناربو این امکان را برای شما فراهم می‌کند که در زمان استراحت و اوقات فراغت خود درآمد کسب کنید. ترجمه در ناربو علاوه بر ایجاد درآمد اضافه‌تر برای شما، لذت‌بخش است.

ناربو برای مترجم ها چه مزایایی دارد؟

 

زمان و مکان دلخواه


ناربو این امکان را برای مترجم‌های خود فراهم می‌کند که در زمان و مکان دلخواه خود، با موبایل خود ترجمه کنند و درآمد کسب کنند.

ترجمه با حجم دلخواه


ناربو این امکان را برای مترجم‌های خود فراهم می‌کند که هر اندازه تمایل دارند ترجمه کنند و تعهدی به تکمیل حجم زیاد ترجمه در زمان محدود ندارند.

ترجمه متناسب با مهارت مترجم


ناربو این امکان را برای مترجم‌های خود فراهم می‌کند که فقط در حوزه‌های تخصصی خود ترجمه کنند و متون با حوزه‌های تخصصی مختلف را ترجمه کنند.

چگونه می‌توانم مترجم ناربو باشم؟

مترجم ناربو

گام اول: برای آن که مترجم ناربو باشید، ابتدا برنامه موبایل ناربو را از این جا دانلود و نصب کنید.

گام دوم:در اپلیکیشن ناربو، گزینه «مهارت‌ها» را انتخاب کنید. پس از تکمیل اطلاعات شخصی خود، تخصص خود را انتخاب کنید، آزمون بدهید و منتظر تأیید بمانید. حداکثر طی یک هفته کاری نتیجه آزمون به شما اعلام می‌شود.

گام سوم:در صورتی که آزمون شما تایید شود، مترجم ناربو شده‌اید. از این پس می‌توانید هر زمان که مایل هستید وارد برنامه ناربو روی موبایل خود شوید، ترجمه کنید و درآمد کسب کنید.

 

اگر تمایل دارید مترجم ناربو شوید، حتما قوانین و مقررات ناربو را مطالعه کنید.

اشتراک پست

همین امروز بازاریابی محتوایی سایت خود را شروع کنید

ایجاد محتوا برای سایت

منتظر تماس شما هستیم

کارشناسان ما آماده اند که در زمینه بازاریابی محتوا شما را راهنمایی کنند

شبکه های اجتماعی ناربو

 
کتابچه

لطفا برای دریافت رایگان کتابچه بازاریابی محتوا اطلاعات خود را وارد کنید.