سوالات متداول مترجمان ناربو

ناربو یک اپلیکیشن موبایل است که با نصب آن روی موبایل خود می‌توانید در آن کار ترجمه انجام دهید و درآمد کسب کنید. ناربو به شما کمک می‌کند در زمان و مکان دلخواه خود، هر اندازه مایل هستید کار کنید و اجباری در کار نداشته‌باشید.
برای این که بتوانید در ناربو کار ترجمه انجام دهید و درآمد کسب کنید، ابتدا باید مترجم ناربو شوید. متن‌های موجود در ناربو مربوط به مهارت‌های مختلف است (مثال: مدیریت، روان‌شناسی و ...). برای مترجم شدن، باید در یک یا چند مورد از این مهارت‌ها آزمون بدهید.
پس از شرکت در آزمون، وضعیت مهارت شما «در حال بررسی» خواهد بود. آزمون‌ها به ترتیب اولویت و بر اساس نیاز‌مندی‌ها بررسی می‌شوند و نتیجه از طریق نوتیفیکیشن (اعلان‌های داخل برنامه) و پیامک به شما اطلاع داده می‌شود. در نظر داشته‌باشید که زمان مشخصی برای بررسی آزمون‌ها وجود ندارد.
پس از این که آزمون شما در یک یا چند مهارت تایید شد، می‌توانید در ناربو ترجمه کنید و درآمد کسب کنید.
در صورتی که آزمون شما تایید نشود، تا 3 بار به شما فرصت داده می‌شود مجدد در آزمون شرکت کنید.
برای کار کردن در ناربو، ابتدا باید مترجم ناربو شوید. پس از این که مترجم ناربو شدید، در بخش «جست‌و‌جوی کار» متن‌هایی برای ترجمه موجود است. متن کاملی که باید ترجمه کنید و قیمت آن قابل مشاهده است. از بین کار‌ها به دلخواه متنی را انتخاب و ترجمه کنید. در نظر داشته‌باشید برای تکمیل هر کار 4 ساعت فرصت دارید و در صورتی که در این مدت کار خود را تکمیل نکنید، به صورت خودکار از دسترس شما خارج می‌شود.
پس از ارسال ترجمه، تیم ارزیابی ناربو کار شما را بررسی می‌کنند و کار‌ها تایید یا رد می‌گردد. مبلغ کار‌های تایید شده وارد حساب کاربری شما می‌شود.
خیر؛ مترجم ناربو تا زمانی که متن را ترجمه می‌کند، می‌تواند بخش‌های قبلی آن را ویرایش کند. وقتی متن را ثبت نهایی کردید، ترجمه شما ثبت می‌شود و امکان ویرایش وجود ندارد. قبل از ثبت نهایی، از ترجمه خود مطئن شوید؛ چرا که پس از آن اگر ترجمه شما نادرست باشد و معیار‌های ترجمه صحیح در آن رعایت نشده‌باشد، تیم ارزیابی ناربو آن را رد می‌کنند و درآمد آن به شما تعلق نمی‌گیرد.
مبلغ کار‌های تایید شده شما در حساب کاربری شما جمع می‌شود. شنبه هر هفته این مبلغ به حساب بانکی شما واریز می‌شود. در نظر داشته‌باشید مبلغ موجود در حساب کاربری شما باید حداقل 3000 تومان باشد. در غیر این صورت مبلغ در آن هفته به شما پرداخت نمی‌شود. به علاوه باید حتما اطلاعات بانکی خود، که شامل شماره شبای حسابتان هست را حتما وارد کنید که نقل و انتقال بانکی قابل انجام باشد.
هر حساب بانکی یا هر کارت بانکی شما یک شماره شبا دارد. شماره شبا با دو حرف IR شروع می‌شود و به دنبال یک عدد 22 رقمی می‌آید (مثال: IR0696000000010324200001 ). راه‌های مختلفی برای پیدا کردن این شماره وجود دارد. ممکن است هر یک از این راه‌ها برای شما ساده‌تر باشد:
1. اگر حساب بانکی شما دفترچه یا سند دارد، داخل دفترچه یا سند حساب شما این عدد نوشته‌شده‌است.
2. در صورتی که اینترنت بانک دارید، داخل اینترنت بانک این شماره نوشته‌شده‌است.
3. در صورتی که موبایل بانک دارید، داخل موبایل بانک این شماره نوشته‌شده‌است.
4. به دستگاه‌های خود‌پرداز یا ATM مراجعه کنید و گردش حساب خود را بگیرید. روی فیش خودپرداز اطلاعات کامل حساب از جمله شماره شبا ثبت شده‌است. 5. داخل سایت همه بانک‌ها قسمتی برای تبدیل شماره حساب یا شماره کارت به شماره شبا وجود دارد که شما می‌توانید به سادگی شماره حساب یا شماره کارت بانکی خود را در آن بخش وارد کنید و شماره شبای حساب خود را دریافت کنید. برای راحت‌تر شدن کار شما، در زیر نحوه دریافت شماره شبا از بسیاری از بانک‌ها آورده‌شده‌است:
دریافت شماره شبای بانک ملی
دریافت شماره شبای بانک ملت
دریافت شماره شبای بانک صادرات
بانک تجارت
دریافت شماره شبای بانک سپه
دریافت شماره شبای بانک شهر
دریافت شماره شبای بانک پاسارگاد
دریافت شماره شبای بانک اقتصاد نوین
دریافت شماره شبای بانک پارسیان
دریافت شماره شبای بانک دی
دریافت شماره شبای بانک کشاورزی
بانک مسکن
بانک سرمایه
دریافت شماره شبای بانک سینا
دریافت شماره شبای بانک کارآفرین
دریافت شماره شبای بانک گردشگری
دریافت شماره شبای بانک رفاه کارگران
دریافت شماره شبای بانک ایران‌زمین
بانک آینده
در نهایت اگر چنان‌چه با هیچ یک از روش‌های بالا موفق به دریافت شماره شبای حساب خود نشدید، به سادگی می‌توانید به بانک مراجعه کنید و این شماره را دریافت کنید.
خیر؛ در صورتی که کار مترجم رد شود، درآمدی از آن کسب نمی‌کند. اگر کارهای شما تایید شود و بخش‌هایی از آن توسط تم ارزیابی ناربو ویرایش شود، مبلغ آن کامل به شما پرداخت می‌شود.
کتابچه

لطفا برای دریافت رایگان کتابچه بازاریابی محتوا اطلاعات خود را وارد کنید.